Wódka Adam Mickiewicz 40%

Wódka Adam Mickiewicz to alkohol polskiej produkcji. Delikatny smak zawdzięcza się aż siedmiokrotnej destylacji, która ma z tą kwestią nieodzowny związek. Aromat tego trunku także jest niepowtarzalny. Doskonale sprawdza się do biesiadowania zarówno w mniejszym jak i bardziej pokaźnym gronie. Wódka ta powinna zadowolić nawet najbardziej wymagających smakoszy trunków wysokoprocentowych. Jej nazwa dodatkowo wprowadza pewien element polskości. Jest to czysty smak wódki, pozbawiony różnego rodzaju dodatków smakowych.

Adam Mickiewicz 40%

Na jakie uroczystości sprawdzi się wódka Adam Mickiewicz?

Piękna, smukła butelka sprawia, że wódka Adam Mickiewicz będzie się prezentowała na stole wyśmienicie, zarówno w szkle jak i oryginalnej butelce. Jej minimalistyczny design sprawia, że będzie to doskonały pomysł na prezent. Butelka posiada 500 ml trunku o 40% zawartości alkoholu. Doskonale sprawdzi się na wszelkiego typu rodzinne uroczystości takie jak: wesele czy 18-nastka. Oprócz tego stanowi doskonały element imprezy, która odbywa się w bardziej kameralnym gronie. Jest to wyjątkowa wódka premium.

Adam Mickiewicz wódka - cena

Wódka dostępna jest w niezwykle przystępnej cenie. Półlitrowy trunek można kupić zarówno wybierając się na imprezę czy rodzinną uroczystość jak i w formie dodatku albo samodzielnego prezentu dla bliskiej osoby. Wódka 40% posiada znakomity smak i wyjątkowy aromat, a przy tym nie kosztuje wiele. Jest to cały szereg atutów, które sprawiają, że warto wypróbować ten rodzaj alkoholu. Atrakcyjną ofertę stanowi także zakup większej ilości sztuk, które doskonale sprawdzą się podczas różnego rodzaju uroczystości.

Wódka Mickiewicz - sklep

Wódkę Adam Mickiewicz znaleźć można w doskonałej cenie na stronie intenretowej alkoholemajer.pl. Dostępna tam oferta jest niezwykle kusząca, biorąc pod uwagę zarówno zakup detaliczny jak i ten w bardziej hurtowych ilościach. W sklepie tym znaleźć można różnego rodzaju wódki - w tym Mickiewicz jak i inne propozycje różnorodnych alkoholi. Duże zainteresowanie wśród amatorów degustacji alkoholi sprawia, że oferta jest tam niezwykle szeroka. Warto wziąć pod uwagę przede wszystkim Mickiewicza, jednak dostępny jest także szereg innych możliwości.